ASUS case PRIME AP303 MESH WHITE, ATX, 1x120mm, bílá
Kód: 90DC00V3-B39000
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS PRIME AP303 MESH
ASUS Prime AP303 je kompaktná ATX skrinka s objemom 44 litrov, ktorá podporuje grafické karty až do dĺžky 360 mm, radiátory do 360 mm a hrúbky do 60 mm a ATX zdroje až do dĺžky 180 mm.
- Kompaktná veľkosť s maximálnou kapacitou: 44litrová skrinka podporuje grafické karty až do dĺžky 360 mm, radiátory do 360 mm (maximálna hrúbka 60 mm) a ATX zdroje až do dĺžky 180 mm
- Vylepšená tuhosť pre grafické karty: Pridaný držiak podporuje grafické karty GeForce RTX™ 50 Series s dĺžkou 310–360 mm, znižuje prohýbanie a pohyb
- Napájací kábla pre výkonné systémy: UL-certifikovaný napájací kábel dodáva 15 ampérov pre zabezpečenie stabilného chodu
- Optimalizované pre chladenie: Podpora radiátorov až do 360 mm a až sedem ventilátorov zvládne akýkoľvek tepelné scénar
- Podpora USB Type-C na prednom paneli: 20Gbps USB Type-C port umožňuje vysokorýchlostný prenos dát

Špecifikácie
| Veľkosť skrine | |
|---|---|
| Veľkosť skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 2.5" Pozície | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombinovaná Pozícia | 1x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 7x |
| Predné VstUp/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.2 Gen 1 | 2x |
| USB-C 3.2 Gen 2x2 | 1x |
| Tvrdené sklo | |
| Podpora vodného chladenia | |
| Vrchná časť | 120/140/240/280/360 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Podpora ventilátorov | |
| Vrchná časť | 3x140/3x120 mm |
| Spodná časť | 3x120 mm |
| Zadná časť | 1x120 mm |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 165 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 360 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 180 mm |
| Pozície prachových filtrov | vzad |
| Veľkosť | 215 x 425 x 485 mm |
| Váha | 6,8 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8.13 kg |
| EAN: | 4711636165150 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Biela |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 1 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Plná |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
