ASUS case PRIME AP303 TG BLACK, ATX, průhledná bočnice,1x120mm, černá
Kód: 90DC00V0-B39010
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS PRIME AP303 TG
ASUS Prime AP303 je kompaktná ATX skriňa s objemom 44 litrov, ktorá podporuje grafické karty až do dĺžky 360 mm, radiátory až do 360 mm a hrúbky do 60 mm, ako aj ATX zdroje do dĺžky 180 mm.
- Kompaktná veľkosť s maximálnou kapacitou: 44-litrová skriňa podporuje grafické karty až do dĺžky 360 mm, radiátory až do 360 mm (maximálna hrúbka 60 mm) a ATX zdroje až do dĺžky 180 mm
- Vylepšená tuhosť pre grafické karty: Pridaný držiak podporuje grafické karty GeForce RTX™ 50 Series o dĺžke 310–360 mm, znižuje prohýbanie a pohyb
- Napájací kábel pre výkonnú systémy: UL-certifikovaný napájací kábel dodáva 15 ampérov na zabezpečenie stabilného chodu
- Optimalizované pre chladenie: Podpora radiátorov až 360 mm a až sedem ventilátorov zvládne akýkoľvek teplotný scenár
- Podpora USB Type-C na prednom paneli: 20Gbps USB Type-C port umožňuje vysokorýchlostný prenos dát

Špecifikácie
| Veľkosť skriňe | |
|---|---|
| Veľkosť skriňe | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 2.5" Pozície | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombinované pozície | 1x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 7x |
| Predné vstupy/výstupy | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.2 Gen 1 | 2x |
| USB-C 3.2 Gen 2x2 | 1x |
| Vrchná časť | 120/140/240/280/360 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Vrchná časť | 3x140/3x120 mm |
| 3x120 mm | |
| 1x120 mm | |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 165 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 360 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 180 mm |
| Pozície prašných filtrov | vzadu |
| Veľkosť | 215 x 425 x 485 mm |
| 7,9 kg | |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9.19 kg |
| EAN: | 4711636165068 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 1 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel, Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
