ASUS case PROART PA401 TG PWM, ATX, 2x 160mm Fan, 1x 120mm Fan, Fan Hub, černá
Kód: 90DC00M0-B39020
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ProArt 401 TG
Počítač ProArt PA401 je navrhnutý pre optimálne prúdenie vzduchu a ponúka usporiadaný a efektívny dizajn, ktorý je ideálny pre domáce kancelárie. Vďaka dvom predinštalovaným 160mm predným ventilátorom a jednému 120mm zadnému ventilátoru poskytuje tiež spoľahlivý tepelný výkon. A tento case je konštruovaný pre jednoduchú stavbu PC, vrátane zámku ľavého bočného panelu, odnímateľného držiaka PSU a integrovaných zadných kabelových svoriek.

Špecifikácie
| Veľkosť Skrine | |
|---|---|
| Veľkosť Skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX |
| Pozície pre disky | |
| 2.5" Pozície | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombi Pozície | 2x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 7x |
| Predné Vstupy/Výstupy Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 | 1x |
| Vrchná časť | 240 / 140 / 120 mm |
| Predná časť | 2x 160 mm; 2x 140 mm |
| 2x 140 mm; 2x 120 mm | |
| 1x 120 mm | |
| 160 mm | |
| 315 mm | |
| 170 mm | |
| Hore a dole | |
| 412 x 225 x 503 mm | |
| 8,61 kg | |
Čo je v balení
2x 160mm PWM Ventilátor
1x 120mm PWM Ventilátor
1x Hub až na 5 PWM Ventilátorov
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 10.15 kg |
| EAN: | 4711387722275 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 2 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel, Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
