ASUS case PROART PA602 WALNUT WOOD METAL PWM
Kód: 90DC00J0-B09040
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ProArt PA602 Walnut Wood
Velikost skříně: Mid Tower
Podpora základových desek: Mini-DTX DTX Mini-ITX Micro-ATX ATX EATX (12''x10.9'')
Pole pro disková úložiště: 4 x 2.5''/3.5'' Combo Bay 4 x 2.5'' Bay
Rozšiřující sloty: 2 (přídavné vertikálně) 8
Přední I/O porty: Reset Button Fan Control Button 2 x USB 2.0 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type C 2 x USB 3.2 Gen1 1 x Audio jack
Podpora horních radiátorů: 420 mm, 360 mm, 280 mm, 240 mm, 140 mm, 120 mm
Podpora předních ventilátorů: 2 x 200 mm
Podpora horních ventilátorů: 3 x 140 mm, 3 x 120 mm
Podpora zadních ventilátorů: 1 x 140 mm, 1x 120 mm
Předinstalované ventilátory - přední: 2 x 200 mm
Předinstalované ventilátory - zadní: 1 x 140 mm
Maximální výška CPU chladiče: 185 mm
Maximální délka GPU: 440 mm
Maximální délka PSU: 190 mm
Odnímatelné prachoveé filtry: Spodní, horní a přední
Maximální prostor pro cable management: 30mm
Rozměry: 593 x 560 x 245 mm
Váha: 15.8 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711636014281 |
| USB 2.0 (počet): | 2 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Zdroj v skrinke: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Otváracie krytky na 5.25' pozície: | Ne |
| Transparentná bočnica: | Ne |
| Šírka skrinky (mm): | 245 |
| Výška skrinky (mm): | 560 |
| Formát MB: | E-ATX, ATX, Micro ATX, ITX |
| Hĺbka skrinky (mm): | 593 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB 2.0: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Přední ventilátory (celkem): | 2x200mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm / 1x140mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 3x120-140mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 6 |
| Max. vel.-vrchní radiátor (mm): | 1x420 |
| Značka a model: | ASUS ProArt PA602 |
| Barva: | Hnědá |
| Předinstalované ventilátory: | 3 |
| Perforované čelo: | Ano |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
