ASUS case PROART PA602 WALNUT WOOD RETRO METAL, Mid Tower, hnědá
Kód: 90DC00J8-B09010
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ProArt PA602
Počítačová skriňa ProArt PA602 E-ATX, podpora chladiča 420 mm, jeden 140 mm a dve 200 mm predinštalované systémové ventilátory, IR indikátor prachu na prednom paneli, západka zámku napájania, montáž PCIe bez použitia náradia, podpora USB 20 Gb/s
- Výnimočné prúdenie vzduchu: 15,5 mm mriežka na prednom paneli s 45% pórovitosťou, dve extra silné predné ventilátory 200 x 38 mm pre maximálne nasávanie vzduchu a 140 mm zadný výfukový ventilátor
- Výnimočné tepelné vlastnosti: Dve deflektory smerujú prichádzajúci vzduch k základnej doske a ďalším vnútorným súčiastkam na optimalizáciu teplôt
- Dostatok priestoru: Podporuje jeden radiátor 420 mm pre chladenie AIO alebo vlastnú kvapalinovú slučku a najodolnejšia grafická karta poskytuje dostatok priestoru pre horizontálnu alebo vertikálnu inštaláciu
- Rozsiahle I/O: Power Lock zámok a 2-sektorové PWM ovládanie; Port USB Type-C 20 Gbps
- IR indikátor prachu na prednom paneli: Včasné upozornenie na čistenie filtra, aby sa zachovalo maximálne prúdenie vzduchu
- Design vhodný pre tvorcov: Montáž grafickej karty bez náradia, integrovaný držiak grafickej karty a zabudovaný rozbočovač ventilátora spoločne zvýrazňujú zážitok zo stavby
- Elegantná estetika: Minimalistický kryt zdobený motívom ProArt

Špecifikácie
| Veľkosť Skrine | |
|---|---|
| Veľkosť Skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | EATX ATX Micro-ATX Mini-ITX DTX Mini-DTX |
| Pozície pre disky | |
| 2.5" Pozícia | 4x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozícia | 4x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 8x |
| Vertikálne | 2x |
| Predný Vstup/Výstup Konektory | |
| USB 3.2 Gen1 | 2x |
| USB-C 3.2 Gen2x2 | 1x |
| USB 2.0 | 2x |
| Tlačidlo ovládania ventilátora | 1x |
| Tlačidlo reset | 1x |
| Tvrdené sklo | |
| Podpora vodného chladenia | |
| Vrchná časť | 420, 360, 280, 240, 140, 120 mm |
| Podpora ventilátorov | |
| Predná časť | 2x 200 mm |
| Vrchná časť | 3x 120 mm 3x 140 mm |
| Zadná časť | 1x 120 mm 1x 140 mm |
| Predinštalované ventilátory | |
| Predná časť | 2x 200 mm PWM |
| Zadná časť | 1x 140 mm PWM |
| Maximálne veľkosti komponentov | |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 190 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 450 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 190 mm |
| Prachové filtre | Predná časť, Vrchná časť, Spodná časť |
| Veľkosť | 593 x 560 x 245 mm |
| Váha | 15,2 kg |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 20.6 kg |
| EAN: | 4711636014366 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 4 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 4 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel, Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
