ASUS case GT502 HORIZON WHITE, ARGB, TEMPERED GLASS
Kód: 90DC0093-B19010
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS GT502 Horizon bílá, ARGB, temperované sklo
Velikost: Mid Tower
Podpora MB: ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Přihrádky na disk: 4 x 2.5''/3.5'' Combo Bay
Rozšiřující sloty: 8, 3 přídavné vertikální
Vstupy/výstupy: 1 x sluchátka / mikrofon 2 x USB 3.2 Gen1 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type C LED Control Button
Temperované sklo: přední a levá strana
Podpora vrchních radiátorů: 120 mm 140 mm 240 mm 280 mm 360 mm
Podpora zadních radiátorů: 120 mm
Podpora vrchních ventilátorů: 3 x 120 mm 2 x 140 mm
Podpora zadních radiátorů: 1 x 120 mm
Předinstalované ventilátory: Zadní: 1x 120mm ARGB Boční: 3x 120mm ARGB
Maximální výška CPU chladiče: 163mm
Maximální délka GPU: 400mm
Maximální délka PSU: 200mm
Odnímatelné prachové filtry: vrchní, spodní a pravé
Rozměry: 285 x 450 x 446 mm
Váha: 11Kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711387696620 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Transparentná bočnica: | Ano |
| Šírka skrinky (mm): | 450 |
| Výška skrinky (mm): | 446 |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hĺbka skrinky (mm): | 285 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 3x120mm / 2x140mm |
| Max. velikost radiátoru (mm): | 360 |
| Max. vel.-vrchní radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | ASUS GT502 Horizon bílá |
| Max. délka grafické karty (mm): | 400 |
| Barva: | Bílá |
| Typ podsvícení: | ARGB |
| Předinstalované ventilátory: | 4 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
