ASUS Chromebook CM30 Detachable/CM3001DM2A/MTK-520/10,5''/WUXGA/T/8GB/128GB eMMC/Mali G52/Chrome EDU/
Kód: CM3001DM2A-EDU128
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS Chromebook CM30 Detachable (CM3001DM2A) * armádní standard MIL-STD 810H * stylus USI 2.0
Operační systém: ChromeOS (Education upgrade)
Procesor: MediaTek Kompanio 520 - 1MB mezipaměť, až 2 GHz, 8 jader
Paměť: 8G LPDDR4X na desce
Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0)
Maximální velikost: 8GB
Pevný disk: 128GB eMMC
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Čtečka čipových karet: ne
Displej: dotykový 10,5'' WUXGA (1920x1200) 16:10, lesklý, 400 nitů, sRGB 118%
Grafická karta: ARM Mali-G52 MC2
Audio: integrovaný mikrofon
Web kamera: 5,0M
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: ne
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.3)
Porty USB: * 1x USB 3.0 typu C podpora zobrazení/PD
Další porty: * 1x 3,5mm kombinovaný audio konektor
Baterie: 38Wh, 2S1P, 2článková Li-ion
Napájení: 45W AC, USB-C®
Správa zabezpečení: Titan C Security Chip
Barva: stříbrná (Fog Silver)
Rozměry: 259,5x178,6x14,7~14,9mm
Hmotnost: cca 1,12kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-home/chromebook/asus-chromebook-cm30-detachable-cm3001/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chromebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711387592243 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| Disk - typ: | Flash disk (EMMC) |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ne |
| NFC: | Nie |
| Numerická klávesnica: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Podsvietená klávesnica: | Nie |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 0 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_TAG: | asus_flash_deal |
| Výrobce CPU: | MediaTek |
| Typ CPU: | ARM |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Modelová řada: | ASUS Chromebook CM30 Detachable |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operační systém: | Chrome Education |
| Čítačka čipových kariet: | Nie |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | Asus |
| Typ notebooku: | Notebook pro školství |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Pamäť RAM (GB): | 8 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 0 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - max. velikost (GB): | 8 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Baterie - počet článků: | 2 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Úhlopříčka ("): | 10,5 |
| Barva: | Stříbrná |
| Model: | CM3001DM2A |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Kapacita disku: | 128GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,05 |
| Modelový rad GPU: | ARM Mali-G52 2EE MC2 |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ano |
| Webkamera: | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 45 |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| Typ paměti: | LPDDR4x |
| Rozlišení webkamery: | 5MP |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ne |
| Rozměry paměti: | Bez přístupných slotů |
| Model určen pro školy: | Ano |
| Přesný model CPU: | MTK-520 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,05 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 38 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Konstrukce notebooku: | Oddělitelná klávesnice |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
