ASUS držák VGA ROG Herculx Graphics Card Holder (XH01), Bílá
Kód: 90DA0023-B09000
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ROG Herculx
Robustný ROG Herculx bezpečne upevní aj tie najsilnejšie karty a navyše ponúka ľahko použiteľný dizajn a rozšírenú kompatibilitu.
- Konstrukcia stojana je kompatibilná s rôznymi skriňami a nezaberá PCIe sloty.
- Ponúka výšku opory 72-128 mm a poskytuje pevný a prispôsobivý dizajn.
- Podporuje grafické karty radu NVIDIA GeForce RTX 40.
- Nastaviteľné kolečko a uvoľňovacie tlačidlo umožňujú jednoduché nastavenie a odstránenie bez použitia náradia.
- Priložená vodováha uľahčuje nastavenie.
- Vestavený 3D prvok ARGB je kompatibilný s Aura Sync.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Materiál | Pevná zinková zliatina/plast |
| Rozmery | 208 x 71 x 46 mm |
| Hmotnosť | 171 g |
| Osvetlenie | |
| Konektor | 3-pólový ARGB |
| ARGB | AURA SYNC |
| Dĺžka ARGB kábla | 500 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| EAN: | 4711387604335 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
