ASUS VGA AMD Radeon RX 9060 XT DUAL 16GB, RX 9060 XT, 16GB GDDR6, 2xDP, 1xHDMI
Kód: 90YV0LG2-M0NA00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS Dual RX 9060 XT 16GB
ASUS Dual Radeon RX 9060 XT kombinuje vysoký tepelný výkon s širokou kompatibilitou. Pokročilé riešenia chladenia z vlajkových grafických kariet - vrátane dvoch ventilátorov Axial-tech pre optimalizáciu prúdenia vzduchu k chladiču. Navrhnuté v kompaktnom prevedení s 2,5 slotmi, ktoré poskytuje viac výkonu na menšom priestore. Vďaka týmto vylepšeniam je ASUS Dual ideálnou voľbou pre hráčov, ktorí chcú ťažký grafický výkon v kompaktnom zostave.

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Takt jadra | OC mód (GPU Tweak III): Až 3250 MHz (Boost Clock) / Až 2640 MHz (Game Clock) Predvolený mód: Až 3230 MHz (Boost Clock) / Až 2620 MHz (Game Clock) |
| Stream procesorov | 2048 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 20 Gbps |
| Kapacita pamäte | 16 GB |
| Typ pamäte | GDDR6 |
| Pamäťová zbernica | 128-bit |
| Svetlica karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 3 |
| DisplayPort | 2x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 202 x 120 x 49 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájacieho zdroja | 550 W |
| Slot | 2.5 Slot |
| Napájacie konektory | 1x 8-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.06 kg |
| EAN: | 4711636196765 |
| Výrobca procesora graf. karty: | AMD |
| Grafický čip: | AMD RX 9060 XT |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 16 |
| Typ paměti: | GDDR6 |
| Šířka sběrnice (bit): | 128 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 2 |
| Funkce: | Radeon VR Ready |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
