ASUS ExpertBook B3 Flip/B3402FVA-EC0968XA/i3-1315U/14''/FHD/T/8GB/512GB SSD/UHD/W11P EDU/Black/2R
Kód: B3402FVA-EC0968XASK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ExpertBook B3 Flip (B3402FVA) * klávesa Copilot * MPP 2.0 zabudovaný stylus * armádní standard MIL-STD 810H * TCO 9.0
Operační systém: Windows 11 Pro Education
(Modely s operačním systémem Windows EDU smí legálně využívat jen vzdělávací instituce, akademičtí pracovníci a další entity, které splňují licenční podmínky společnosti Microsoft!) https://www.microsoft.com/cs-cz/education/jak-nakoupit/licencovani
Procesor: Intel Core i3-1315U (6 jader - 2P + 4E, 8 vláken, P-core 1,2/4,5 GHz, E-core 0,9/3,3 GHz, 10 MB cache)
Paměť: 8G DDR4 na desce
Počet slotů (celkem/volných): DDR4 on board 0/0
Pevný disk: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Rozšiřující sloty pevného disku: 1x M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka čipových karet: ne
Displej: dotýkový 14'' FHD (1920x1080) 16:9 lesklý IPS, širokoúhlé zobrazení, 250 nitů, 45% NTSC
Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics 64EU
Audio: SonicMaster, zvuk od značky Dirac, 2x integrovaný reproduktor, 2x integrovaný mikrofon
Web kamera: 720p HD
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: GbE
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E, 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.3)
Porty USB: * 2x USB 3.2 Gen 1 typu A * 2x Thunderbolt™ 4 s podporou zobrazení/technologií Power Delivery
Další porty: * 1x HDMI 2.1 TMDS * 1x 3,5mm kombinovaný audio konektor * 1x RJ45 Gigabit Ethernet * 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 50Wh, 3S1P, 3článková, Li-pol
Napájení: 65W AC, USB-C
Správa zabezpečení: Trusted Platform Module (TPM) 2.0, zámek Kensington (7x3mm), snímač otisků prstu integrovaný se zapínacím tlačítkem
Barva: černá (Star Black)
Rozměry: 329x223,9,3x19,2-19,5mm
Hmotnost: cca 1,61kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://www.asus.com/cz/laptops/for-work/expertbook/expertbook-b3-flip-b3402-series-1/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i3 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.61 kg |
| EAN: | 4711387892336 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Numerická klávesnica: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_TAG: | asus_flash_deal |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i3 |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Modelová řada: | ASUS ExpertBook B3 Flip |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Áno |
| Operační systém: | Windows 11 Pro Education |
| Čítačka čipových kariet: | Nie |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Značka: | Asus |
| Typ notebooku: | Notebook pro školství |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Pamäť RAM (GB): | 8 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 0 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 3200 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník a plast |
| Baterie - počet článků: | 3 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Úhlopříčka ("): | 14 |
| Barva: | Černá |
| Model: | B3402FVA-EC0968XA |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 1,2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ano |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Generace/řada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| Typ paměti: | DDR4 |
| Rozlišení webkamery: | 720p |
| Typ baterie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 223,9 |
| Šířka (mm): | 329 |
| Hloubka (mm): | 19,5 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Model určen pro školy: | Ano |
| Přesný model CPU: | i3-1315U |
| Hmotnosť: | Ľahký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N922090173 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,5 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 50 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Otáčecí klávesnice |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 250 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
