ASUS ExpertBook P1/P1503CVA-S7C316512X/3-100U/15,6''/FHD/16GB/512GB/Intel int/W11P/Gray/2R
Kód: P1503CVA-S7C316512X
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ExpertBook P1 (P1503CVA-S7C316512X) * armádní standard MIL-STD 810H * certifikace TCO
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core 3 100U (6 jader - 2P + 4E, 8 vláken, P-core 1,2/4,7 GHz, E-core 0,9/3,3 GHz, 10 MB cache)
Paměť: 16GB DDR5 SO-DIMM
Počet slotů (celkem/volných): 2x slot DDR5 SO-DIMM (2/1)
Pevný disk: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Rozšiřující sloty pevného disku: 1x M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 15,6'' FHD LED (1920x1080) 16:9 antireflexní IPS, 45% NTSC, 300 nitů, 60Hz
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris/Intel UHD Graphics
Audio: zvuk od značky Dirac, integrovaný reproduktor, integrovaný mikrofon
Webkamera: 720p HD
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: GbE
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB: * 2x USB 3.2 Gen 1 typu A * 2x USB 3.2 Gen 2 typu C, podpora DP/PD
Další porty: * 1x HDMI 1.4 * 1x 3,5mm kombinovaný audio konektor * 1x RJ45 * 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 42Wh, 3S1P, 3článková Li-ion
Napájení: 65W AC, USB-C
Správa zabezpečení: ochrana a zabezpečení HDD heslem uživatele, ochrana heslem uživatele při zavádění systému BIOS, Trusted Platform Module (TPM) 2.0, uživatelské heslo pro nastavení BIOSu, Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace), snímač otisku prstů integrovaný s touchpadem, Kensington Nano Security Slot™
Barva: šedá (Misty Grey)
Materiál: plast
Rozměry: 359,5x232,2x19,9mm
Hmotnost: cca 1,61kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://www.asus.com/cz/laptops/for-work/expertbook/expertbook-p1-p1503/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i3 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.61 kg |
| EAN: | 4711636361996 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Numerická klávesnica: | Áno |
| Optická mechanika: | Ne |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 3 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Modelová řada: | ASUS ExpertBook P1 |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Áno |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka čipových kariet: | Nie |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Značka: | Asus |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Plast |
| Baterie - počet článků: | 3 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Úhlopříčka ("): | 15,6 |
| Barva: | Šedá |
| Model: | P1503CVA-S7C316512X |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 1,2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Generace/řada CPU: | Intel Core 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| Podpora Windows Hello: | Ne |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Rozlišení webkamery: | 720p |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 232,2 |
| Šířka (mm): | 359,5 |
| Hloubka (mm): | 19,9 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | 3-100U |
| Hmotnosť: | Ľahký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1024120033 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,7 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 42 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
