ASUS E1600 N4500/8GB/128GB/15.6/Touch/NoOS/VESA/2Y
Kód: E1600WKAT-MR8128M
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: ASUS E1600WKAT-MR8128M
Barva: Černá
Operační systém: Bez Os
Procesor: Intel Celeron N4500 (2 jádra, až 2.8 GHz, 4MB cache)
Displej: 15,6'' Full HD (1920 × 1080), TN, lesklý, 60Hz, 250 nitů, dotykový
Dotykový: Ano
Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics
Pevný disk: 128GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD
Optická mechanika: Ne
Paměť: 8GB DDR4 SO-DIMM
Síť: Gigabit Ethernet (RJ45)
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6 (802.11ax) + Bluetooth 5.2
Boční konektory: * 1x 2v1 čtečka karet (SD/MMC) * 1x 3.5mm combo audio jack * 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Zadní konektory: * 1x DC-in * 1x Kensington lock * 2x COM port * 1x RJ45 * 1x HDMI 1.4 * 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C * 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Čtečka paměťových karet: Ano (2v1 SD/MMC)
Webkamera: 720p HD kamera
Mikrofon: Vestavěný
Rozměry: 36.6 × 24.7 × 3.7 ~ 15.0 cm
Hmotnost: 2.24 kg
Napájení: 65W AC adaptér (19V DC, 3.42A)
Záruka: 2 roky Pick-up & Return
Doplňující informace: TPM, bezpečnostní zámek, MyASUS, certifikace EPEAT Silver, Energy Star 8.0, RoHS, REACH
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711636106818 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD TN/TFT |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Celeron |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Modelová řada: | ASUS ExpertCenter |
| Provedení: | All-in-one řešení |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Operační systém: | bez operačního systému |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| VESA standard: | Ano |
| Počet USB portů (celkem): | 5 |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 8 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 1 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 15,6 |
| Model: | E1600 |
| Počet jader CPU: | 2 |
| Kapacita disku: | 128GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 1,1 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 2 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 0 |
| USB 2.0 (zadní): | 0 |
| USB 3.x (zadní): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 1 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Webkamera: | Ano |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Počet paměti RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ paměti: | DDR4 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ne |
| Záruka (roky): | 2 |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | N4500 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,8 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.2 |
| Barva: | Černá |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
