ASUS ExpertCenter/P400 (P440VAK-BPC38512)/23,8''/FHD/3-100U/8GB/512GB/Intel int/bez OS/Čierna/2R
Kód: P440VAK-BPC38512
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ExpertCenter P400 AiO (P440VAK-BPC38512) * výškově nastavitelný stojan HAS kompatibilní s VESA
Operační systém: ne
Procesor: Intel Core 3 100U (6 jader - 2P + 4E, 8 vláken, P-core 1,2/4,7 GHz, E-core 0,9/3,3 GHz, 10 MB cache)
Paměť: 8GB DDR5
Pevný disk: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 23,8'' FHD (1920x1080) antireflexní IPS, 16:9, širokoúhlý, 250 nitů, 100Hz, 100% sRGB
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris/Intel UHD Graphics
Audio: Dolby Atmos, integrovaný mikrofon
Klávesnice: usb
Myš: optická usb
Webkamera: 5M s IR funkcí pro podporu Windows Hello
Síť: Realtek RTL8111H 10/100/1000 Mb/s
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E, 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Správa zabezpečení: slot pro zámek Kensington, krytka webové kamery, Trusted Platform Module (TPM) 2.0
Napájení: 4,5mm, 90W AC
Boční porty: * 1x slot Kensington lock * 1x 3,5mm combo audio jack * 1x USB 2.0 typ A
Zadní porty: * 1x DC-in * 1x RJ45 Gigabit Ethernet * 1x HDMI in 1.4 * 1x HDMI out 1.4 * 1x USB 3.2 Gen 1 typ C * 3x USB 3.2 Gen 1 typ A
Barva: černá
Rozměry: 541x416x170-210mm
Hmotnost: cca 6,9kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://www.asus.com/displays-desktops/all-in-one-pcs/expertcenter-aio/asus-expertcenter-p400-aio-p440va/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711636317528 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_TAG: | asus_flash_deal |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 3 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Modelová řada: | ASUS ExpertCenter |
| Provedení: | All-in-one řešení |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | bez operačního systému |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| VESA standard: | Ano |
| Počet USB portů (celkem): | 5 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 8 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 23,8 |
| Model: | P400 |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 1,2 |
| USB 2.0 (přední): | 1 |
| USB 3.x (přední): | 0 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 0 |
| USB 2.0 (zadní): | 0 |
| USB 3.x (zadní): | 3 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 1 |
| HDMI (počet): | 2 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generace/řada CPU: | Intel Core 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Webkamera: | Ano |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 90 |
| Počet paměti RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 2 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | 3-100U |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,7 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Barva: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
