ASUS klávesnice TUF Gaming K3 GEN II, mechanická, CZ/SK, šedá
Kód: 90MP0390-BKZA00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS Klávesnice TUF Gaming K3 Gen II
Klávesnica ASUS TUF Gaming K3 Gen II s kompaktným rozložením 97 kláves, opticko-mechanickými RGB prepínačmi, silikónovým tesnením, tlmiacou penou, vodotesnosťou IP57, odnímateľnou vrchnou doskou a kompatibilitou Aura Sync.
- Kompaktný, prenosný dizajn: Rozloženie 97 kláves je veľmi prenosné a uvoľňuje viac miesta pre ruku s myšou a zadný slot na správu káblov umožňuje upratané nastavenie pracovnej plochy
- IP57 vodotesnosť a odolnosť voči prachu: Špičková ochrana pre jednoduché čistenie a dlhú životnosť
- Opticko-mechanické RGB prepínače: Vyznačujú sa n-key rollover, 100% anti-ghosting a životnosťou 100 miliónov stlačení kláves
- Silikónové tesnenie a tlmiaca pena: Absorbuje zvuky cinkania a ozveny pre lepšiu akustiku klávesnice a bezkonkurenčné zážitky pri písaní
- Odnímateľná vrchná doska: Umožňuje rôzne vzhľady a jednoduchú údržbu
- RGB osvetlenie a Aura Sync: RGB osvetlenie na kľúč s až 16,8 miliónmi farieb a softvér Armory Crate pre intuitívne úpravy a synchronizáciu s produktami ASUS Aura

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Technológia kláves | Mechanické |
| Vlastnosti | |
| Vnútorná pamäť | Áno |
| Softvér | Armoury Crate |
| Klávesy | |
| Počet kláves | 97 |
| Značka a typ kláves | Optical-Mechanical RGB Switch |
| Numerická klávesnica | Áno |
| Macro klávesy | Áno (F1-F8) |
| Programovateľné klávesy | Áno (F1-F8) |
| Odezva | 1 ms |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové |
| Verzia USB | 2.0 |
| Dĺžka kábla | 200 cm |
| Kompatibilita | |
| Operačný systém | Windows 11 |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 385 x 153 x 38 mm |
| Váha | 1008 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.4 kg |
| EAN: | 4711387336007 |
| Typ klávesnice: | Mechanická |
| Rozhranie klávesnice: | Drôtová USB |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Výbava klávesnice: | Podsvietené tlačidlá, Makro klávesy |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
