ASUS mikrofon ROG Carnyx, drátový, USB-A, černý
Kód: 90YH03Z0-BAUA00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ROG Carnyx
Profesionálny kardioidný kondenzátorový herný mikrofón je vybavený 25mm kondenzátorovou kapslí štúdiovej kvality, vzorkovacou frekvenciou 192 kHz / 24 bity, vysokopriepustným filtrom, zabudovaným pop filtrom, prémiovým kovovým držiakom na nárazy a osvetlením ASUS Aura Sync RGB.
- 25mm kondenzátorová kapsľa štúdiovej kvality: Poskytuje bohaté a teplé vokálne tóny
- 192 kHz / 24-bitová vzorkovacia frekvencia: Poskytuje vysoko detailný zvuk s vysokým rozlíšením
- High-pass filter: Minimalizuje nežiaduci nízkofrekvenčný šum pre zvýšenie čistoty hlasu
- Vstavaný pop filter: Obmedzuje vokálne výbuchy
- Prémiový kovový držiak na nárazy: Znižuje vonkajšie vibrácie pre neprerušené nahrávanie
- Tlačidlo stlmenia jedným dotykom: Rýchle a intuitívne stlmenie mikrofónu
- Multifunkčný ovládací gombík: Pohodlné nastavenie hlasitosti mikrofónu a monitorovacej slúchadlovej súpravy a zapnutie/vypnutie filtra horného priechodu
- Osvetlenie ASUS Aura Sync RGB: Predvádzajte svoj štýl s prispôsobiteľnými efektmi naprieč kompatibilnými produktmi

Špecifikácie
| Technické parametre | |
|---|---|
| Typ mikrofónu | Kondenzátorový |
| Smerovosť | Všesmeryový |
| Frekvenčný rozsah | 20 Hz – 20000 Hz |
| Vzorkovacia frekvencia | 192 kHz |
| Citlivosť | 37 dB ± 3 dB |
| Potlačenie ozveny | Áno |
| Typ držiaku | Vlastný držiak |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové |
| Typ konektora | USB |
| Dĺžka kábla | 300 cm |
| Váha | |
| Váha | 634 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mikrofóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.27 kg |
| EAN: | 4711387377024 |
| Typ mikrofónu: | Stolné |
| Princip: | Kondenzátorový |
| Způsob připojení: | Drátový |
| Konektivita: | USB |
| Frekvence min. (Hz): | 20 |
| Délka kabelu (m): | 3 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
