ASUS myš ROG GLADIUS III Wireless Aimpoint White (P711), RGB, Bluetooth, bílá
Kód: 90MP02Y0-BMUA11
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ROG Gladius III Wireless AimPoint
ROG Gladius III Wireless AimPoint je ľahká 79-gramová bezdrôtová herná myš RGB, ktorá je vybavená optickým senzorom ROG AimPoint s rozlíšením 36 000 dpi, konektivitou v troch režimoch, bezdrôtovou technológiou ROG SpeedNova, vymeniteľnými spínačmi myši, mikrospínačmi ROG, mechanizmom otočných tlačidiel pre 0 ms latenciu kliknutia, ergonomickým dizajnom, ROG Paracord, nožičkami myši zo 100% PTFE, šiestimi programovateľnými tlačidlami a páskou na uchopenie myši.
- Dokonalá presnosť: Optický senzor ROG AimPoint s rozlíšením 36 000 dpi s rýchlosťou zrýchlenia 650 ips a 50 g plus frekvenciou dotazovania 1 000 Hz
- Klasický vzhľad s pridanou ľahkosťou: Preslávená asymetrická estetika rady Gladius, zkrátená na pouhých 79 gramov
- Pripojenie v troch režimoch: Hrajte až 119 hodín s nízkou latenciou 2,4 GHz RF, spárujte až tri zariadenia cez režim Bluetooth alebo nabíjajte a hrajte pomocou káblového USB
- Bezdrôtová technológia ROG SpeedNova: Poskytuje nízku latenciu, spoľahlivý bezdrôtový výkon a optimalizované riešenie napájania v režime 2,4 GHz RF.
- Push-Fit Switch Socket II: Vymeniteľný dizajn spínača pre jednoduché prispôsobenie; Gladius III Wireless AimPoint obsahuje mikrospínače ROG a je kompatibilný s ďalšími 3pinovými mechanickými a 5pinovými optickými mikrospínačmi
- Protisklzová páska na rukoväť myši so vzorom ROG: Poskytuje používateľom bezpečnejšie uchopenie a pridaný šmrnc
- Hladké a rýchle pohyby: ROG Paracord a 100% PTFE nožičky myši
- K dispozícii aj v farbe Moonlight White
- NVIDIAReflex: Oficiálne overené pre NVIDIA Reflex Latency Analyzer na sledovanie odozvy myši

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutia | Nie |
| Vnútorná pamäť | Áno |
| Klzná podložka | PTFE |
| Softvér | Áno |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Senzor | |
| DPI | Až 36 000 |
| Typ senzora | Optický |
| Zrýchlenie | 50 G |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov |
| Koleso | Áno |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové/Káblové |
| Bezdrôtové RF 2.4GHz | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Dĺžka kábla | 200 cm |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 123 x 68 x 44 mm |
| Váha | 79 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 4711081757764 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtové Bluetooth, Bezdrôtová USB dongle |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
