ASUS myš ROG Harpe Ace Aim Lab Edition, Bluetooth, bílá
Kód: 90MP02W0-BMUA10
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition
Spoločnosti ROG a Aim Lab spojili svoje sily, aby zvýšili métu esportového hrania vďaka bezdrôtovej hernej myši ROG Harpe Ace Aim Lab Edition. Táto ultraľahká myš o hmotnosti iba 54 gramov je určená pre esport hráčov aj začínajúcich herných profesionálov. Obsahuje funkciu Aim Lab Settings Optimizer, ktorá meria a analyzuje výkon hráčov a vytvára najlepšiu možnú kombináciu nastavení, ktorá využíva vaše silné stránky.
S myšou ROG Harpe Ace Aim Lab Edition v sebe prebudíte šampióna.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Vnútorná pamäť | Áno |
| Kĺzavé podložky | PTFE |
| Softvér | Áno, Armoury Crate |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Senzor | |
| DPI | Až 36 000 DPI |
| Senzor | ROG AimPoint |
| Typ senzora | Optický |
| Max. Rýchlosť | 650IPS |
| Zrýchlenie | 50 G |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov/ľavákov |
| Koleso | Áno |
| Počet tlačidiel | 5 |
| Makro, programovateľné tlačidlá | Áno |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| Bezdrôtové RF 2.4GHz | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia USB | 2.0 |
| Podsvietenie | |
| Typ podsvietenia | ARGB, AURA Sync |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 127.5 x 63.7 x 39.6 mm |
| Váha | 54 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| EAN: | 4711387136560 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtové Bluetooth |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
