ASUS myš ROG STRIX IMPACT III, Bezdrátová, RGB, Černá
Kód: 90MP03D0-BMUA00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ROG Strix Impact III
ROG Strix Impact III Wireless je ultralehká 57gramová kompaktná herná myš, ktorá ponúka bezdrôtové režimy ROG SpeedNova a Bluetooth s dlhodobou výdržou batérie. Optický senzor ROG AimPoint ponúka presné sledovanie a prijímač ROG Omni Receiver umožňuje pripojenie ku klávesnici a myši pomocou jediného hardvérového kľúča.
- Optický senzor ROG AimPoint: citlivosť 36 000 dpi s odchýlkou <1 % na špičke v odbore pre maximálnu presnosť
- Duálne bezdrôtové pripojenie: Vstúpte do hry s ultrarýchlym 2,4 GHz RF alebo spárujte až 3 zariadenia s režimom Bluetooth
- Bezdrôtová technológia ROG SpeedNova: Spoľahlivý bezdrôtový výkon 2,4 GHz s nízkou latenciou a neuveriteľnou energetickou účinnosťou
- ROG Omni Receiver: Pripojte sa k viacerým podporovaným zariadeniam bezdrôtovo pomocou jediného prijímača
- Ľahký obojstranný dizajn: Kompaktny tvar s hmotnosťou iba 57 gramov
- Push-Fit Switch Socket: Vymeniteľné s kompatibilnými mechanickými spínačmi na zmenu sily kliknutia a predĺženie životnosti myši
- Mikrospínače ROG: životnosť 70 miliónov kliknutí a kontrolovaný, konzistentný pocit kliknutia
- Vynikajúca výdrž batérie: Funguje na batérie AA / AAA a vydrží až 450 hodín na ROG SpeedNova Wireless
- Integrované ovládanie: Upravte často používané nastavenia myši jednoducho stlačením rôznych kombinácií tlačidiel myši

Špecifikácia
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutia | Nie |
| Vnútorná pamäť | Áno |
| Klzná podložka | PTFE |
| Softvér | Armoury Crate |
| Senzor | |
| DPI | Až 36 000 DPI |
| Typ senzora | Optický |
| Zrýchlenie | 50 G |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov/ľavákov |
| Kolečko | Áno |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Makro, programovateľné tlačidlá | Áno |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| Bezdrôtové RF 2.4GHz | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Napájanie | |
| Typ napájania | AA / AAA Batéria |
| Výdrž batérie | Až 450 hodín (bez podsvietenia) |
| Podsvietenie | |
| Typ Podsvietenia | RGB |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 120 x 62 x 39 mm |
| Váha | 57 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| EAN: | 4711387278161 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtové Bluetooth, Bezdrôtová USB dongle |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
