ASUS ProArt P16, H7606WP-OLED229X, AI9-HX370, 16'', 2880x1800, T, 64GB, 4TB, RTX 5070, W11P, Black, 2R
Kód: H7606WP-OLED229X
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ProArt P16 (H7606WP-OLED229X) *ASUS AI PC *armádní standard MIL-STD 810H
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen AI 9 HX 370 (12 jader, 24 vláken, 2,0/5,1 GHz, 24 MB cache)
Neurální procesor: AMD XDNA™ (až 50TOPS)
Paměť: 64GB LPDDR5X na základní desce
Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0)
Maximální velikost: 64GB
Pevný disk: 2x 2TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: SD
Displej: dotykový 16'' 3K (2880x1800) OLED 16:10 lesklý OLED, 100% DCI-P3, 500 nitů, 120Hz, ,PANTONE Validated
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Laptop GPU, 8GB GDDR7
Audio: 6x reprodkutko, Smart Amplifier, Dolby Atmos, 3x mikrofon
Web kamera: 1080p FHD IR
Polohovací zařízení: Seamless Touchpad + DialPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be Triple band 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB: *1x USB 3.2 Gen 2 typ C s podporou DP/napájení (rychlost přenosu dat až 10 Gb/s) *1x USB 4.0 Gen 3 typ C s podporou DP/napájení (rychlost přenosu dat až 40 Gb/s) *2x USB 3.2 Gen 2 typ A (rychlost přenosu dat až 10 Gb/s)
Další porty: *1x čtečka karet SD Express 7.0 *1x HDMI 2.1 FRL *1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) *1x napájecí konektor
Baterie: 90Wh, 4S1P, 4článková Li-ion
Napájení: 200W AC
Zabezpečení: bezpečnostní procesor Microsoft Pluton, infračervená webkamera s podporou Windows Hello, Trusted Platform Module (firmware TPM)
Barva: Nano Black
Materiál: hliník
Rozměry: 354,9x246,9x14,9-17,3mm
Hmotnost: cca 1,85kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://www.asus.com/cz/laptops/for-creators/proart/proart-p16-h7606/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen AI 9 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711636442053 |
| Disk - typ: | SSD + SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 9 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | ASUS ProArt P16 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad + Dial |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Asus |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 64 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,85 |
| Farba: | Černá |
| Model: | H7606WP-OLED229X |
| Displej - rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Počet jadier CPU: | 12 |
| Kapacita presná (GB): | 4TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,0 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 8 GB |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 200 |
| Napájací konektor: | Rectangle Conn |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 246,9 |
| Šírka (mm): | 354,9 |
| Hĺbka (mm): | 14,9-17,3 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | AI9-HX370 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,1 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 90 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
