ASUS ROG Zephyrus G16, GU605CP-QR003, U9-285H, 16'', 2560x1600, 32GB, 1TB, RTX 5070, bez OS, Gray, 2R
Kód: GU605CP-QR003
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ROG Zephyrus G16 (2025) GU605CP-QR003 * Slash Lighting * ROG Nebula Display * Aura Sync
Operační systém: ne
Procesor: Intel Core Ultra 9 285H (16 jader - 6P + 8E + 2LPE, 16 vláken, P-core 2,9/5,4 GHz, E-core 2,7/4,5 GHz, LPE-core 1,0/2,5 GHz, 24 MB cache)
Neurální procesor: Intel® AI Boost (až 13TOPS)
Paměť: 32GB LPDDR5X-7467 na základní desce
Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0)
Maximální velikost: 32GB
Pevný disk: 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Rozšiřující sloty pevného disku: 2x M.2
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: SD
Displej: 16'' 2,5K 16:10 (2560x1600, WQXGA) lesklý OLED, 100% DCI-P3, 240Hz, G-Sync, ROG Nebula
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070, 8GB GDDR7
Audio: 4x basový se Smart Amplifier + 2x výškový reproduktor, Dolby Atmos, Hi-Res, 3x mikrofon, AI potlačení šumu mikrofonu
Web kamera: 1080p FHD IR
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: 1zónová RGB
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be Triple band 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB: * 1x Thunderbolt™ 4 s podporou DisplayPort™/napájení (rychlost přenosu dat až 40 Gb/s) * 1x USB 3.2 Gen 2 typ C s podporou DisplayPort™/napájení/G-SYNC (rychlost přenosu dat až 10 Gb/s) * 2x USB 3.2 Gen 2 typ A (rychlost přenosu dat až 10 Gb/s)
Další porty: * 1x čtečka karet SD (UHS-II, 312 MB/s) * 1x HDMI 2.1 FRL * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x napájecí konektor
Baterie: 90Wh, 4S1P, 4článková Li-ion
Napájení: 200W AC
Zabezpečení: ochrana heslem správce systému BIOS a heslem uživatele, Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Barva: Platinum White
Rozměry: 354x246x14,9-16,4mm
Hmotnost: cca 1,85kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://rog.asus.com/laptops/rog-zephyrus/rog-zephyrus-g16-2025-gu605/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711636386852 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 9 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | ASUS ROG Zephyrus G16 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Asus |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 7467 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,85 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | GU605CP-QR003 |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Počet jadier CPU: | 16 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,9 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 8 GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 200 |
| Napájací konektor: | Rectangle Conn |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 246 |
| Šírka (mm): | 354 |
| Hĺbka (mm): | 14,9-16,4 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U9-285H |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,4 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 90 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
