ASUS sluchátka ROG DELTA II, Bezdrátové 2.4GHz, ARGB, černá
Kód: 90YH03W0-BHUA00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ROG Delta II
Bezdrôtová herná náhlavná súprava v troch režimoch s ROG SpeedNova, 50mm drivery s titanovou membránou a vyladeným zvukom, 10mm super širokopásmový mikrofón, DualFlow Audio, výdrž batérie až 110 hodín, ľahký dizajn 318 g, plus RGB osvetlenie ASUS Aura Sync

Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Typ pripojenia | Bezdrôtové 2.4GHz Bezdrôtové Bluetooth Káblové USB-C |
| Dĺžka USB-C kábla | 200 cm |
| Audio | |
| Reprodukcia zvuku | Stereo |
| Veľkosť driverov | 50 mm |
| Frekvenčná odozva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Mikrofón | |
| Vzor zberu | Všesmerový |
| Mikrofón s frekvenčnou odozvou | 100 Hz - 10 000 Hz |
| Citlivosť | -40 dB |
| Hmotnosť | |
| Hmotnosť | 315 g |
Čo je v krabici
Bezdrôtový 2.4GHz USB-C Dongle
USB-C na USB-A Adaptér
USB-C na USB-A Nabíjací Kábel
3.5mm Jack Kábel
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.83 kg |
| EAN: | 4711387604847 |
| Mikrofón: | Ano |
| Platforma: | PC / mobil |
| Typ slúchadiel: | Plná |
| Konstrukce: | Uzavřené |
| Využití: | Hraní |
| Konektivita: | 2,4 GHz bezdrátové připojení, Bluetooth, Jack 3,5 mm |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Konstrukce mikrofonu: | Integrovaný |
| Délka kabelu (m): | 2 |
| Funkce: | Prostorový zvuk |
| Způsob nabíjení: | USB-C |
| Podsvícení: | RGB |
| Hmotnost (g): | 320 |
| Rozhranie slúchadiel: | 3.5 jack |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
