ASUS sluchátka ROG Pelta, Bezdrátové BT a RF 2.4GHz, ARGB, černá
Kód: 90YH0410-BHUA00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ROG Pelta
Herné slúchadlá so tri režimami RGB s bezdrôtovou technológiou ROG SpeedNova, 50mm ROG titanom pokovené membránové meniče, vylepšený bezdrôtový zvukový podpis, 10mm super širokopásmový raménkový mikrofón, ľahký dizajn 309 g a navyše osvetlenie ASUS Aura Sync RGB
- Konektivita v troch režimoch s technológiou SpeedNova: Pripojte cez Bluetooth alebo ultranízkou latenciou 2,4 GHz s bezdrôtovou technológiou ROG SpeedNova a tiež káblové spojenie USB-C
- 50mm meniče ROG s titanovou membránou: Exkluzívne meniče ROG zabezpečujú bohatý, detailný zvuk so širokým frekvenčným rozsahom 20 Hz–20 kHz
- 10mm Super-Wideband Boom Mikrofón: Pokrýva široký frekvenčný rozsah, aby zabezpečil detailný a čistý hlas aj pri intenzívnej komunikácii
- Ergonomický, ľahký dizajn: Váži iba 309 gramov, s trojúrovňovo nastaviteľným elastickým hlavovým pásom, ktorý znižuje tlak a zvyšuje pohodlie
- Intuitívne ovládanie: Intuitívne tlačidlá a odolný kolískový prepínač ponúkajú okamžitú kontrolu nad hlasitosťou, ztlmením mikrofónu a napájaním
- Výnimočná výdrž batérie a rýchle nabíjanie: Užite si až 70 hodín* výdrže batérie v režime 2,4 GHz s rýchlym 15-minútovým rýchlym nabíjaním, ktoré poskytuje až 3 hodiny používania
- Kompatibilita s viacerými platformami: Kompatibilné s PC, Mac, Nintendo Switch, PlayStation 4 a 5 a mobilnými zariadeniami

Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Typ pripojenia | Bezdrôtové RF 2.4GHz Bluetooth Káblové USB-C |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| Batéria | 900 mAh |
| Osvetlenie | RGB |
| Audio | |
| Kanály | Stereo |
| Frekvenčný rozsah | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Veľkosť meničov | 50 mm |
| Mikrofón | |
| Vzor zberu | Všesmerový |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 100 Hz - 10 KHz |
| Citlivosť mikrofónu | -40 dB |
| Potlačenie ozveny | Nie |
| Váha | |
| Váha | 309 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.73 kg |
| EAN: | 4711387751794 |
| Mikrofón: | Ano |
| Platforma: | PC / mobil |
| Typ slúchadiel: | Plná |
| Konstrukce: | Uzavřené |
| Využití: | Hraní |
| Konektivita: | 2,4 GHz bezdrátové připojení, Bluetooth, Jack 3,5 mm |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Konstrukce mikrofonu: | Integrovaný |
| Délka kabelu (m): | 2 |
| Funkce: | Prostorový zvuk |
| Způsob nabíjení: | USB-C |
| Podsvícení: | RGB |
| Hmotnost (g): | 310 |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
| Rozhranie slúchadiel: | BlueTooth, 2,4 GHz bezdrôtová technológia |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
