ASUS sluchátka TUF Gaming H1 GEN II, Drátový Herní Headset, černá
Kód: 90YH044B-BHUA00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS TUF Gaming H1 Gen II
Káblová herná náhlavná súprava s 40mm meničmi ASUS Essence, virtuálny 7.1 priestorový zvuk, mikrofón s certifikáciou TeamSpeak, ľahká konštrukcia vážiaca 297 gramov, odolné náušníky a podsvietenie symbolického loga TUF
- 40mm ovládače ASUS Essence a virtuálny 7.1 priestorový zvuk pre pohlcujúci zvuk vo hre
- Jednosmerný mikrofón s certifikáciou TeamSpeak pre jasnú komunikáciu vo hrách
- Ľahký 297-gramový dizajn s kovovým odpruženým hlavovým mostom pre pohodlné hranie
- Odolné náušníky je možné ľahko odňať a sú odolné voči alkoholu a kyseline chlórovéj pre jednoduché každodenné čistenie
- Symbolické osvetlenie loga TUF dodáva osobitý štýl každému hernému nastaveniu
- Pripojenie USB Type-A kompatibilné s PC a PlayStation 5
- Ovládanie hlasitosti, ztlmenie mikrofonu, virtuálneho 7.1 priestorového zvuku a zapnutie/vypnutie osvetlenia priamo na kábli

Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Typ pripojenia | Káblové USB-C |
| Dĺžka kábla | 200 cm |
| Osvetlenie | Jednofarebné |
| Audio | |
| Kanály | Virtuálny 7.1 |
| Frekvenčná odozva | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Veľkosť meničov | 40 mm |
| Mikrofón | |
| Vzor zberu | Všesmerový |
| Frekvenčná odozva mikrofónu | 100 Hz - 10 KHz |
| Citlivosť mikrofónu | -24 dB |
| Potlačenie ozveny | Nie |
| Váha | |
| Váha | 297 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.52 kg |
| EAN: | 4711387671832 |
| Mikrofón: | Ano |
| Platforma: | PC / mobil |
| Typ slúchadiel: | Plná |
| Konstrukce: | Uzavřené |
| Využití: | Hraní |
| Konektivita: | USB-A |
| Konstrukce mikrofonu: | Integrovaný |
| Způsob ztlumení mikrofonu: | Přepínačem |
| Odnímatelný kabel: | Ne |
| Délka kabelu (m): | 2 |
| Vedení kabelu: | Jednostranné |
| Funkce: | Omezení hlasitosti, Ovládání hlasitosti, Prostorový zvuk |
| Podsvícení: | Jednobarevné |
| Hmotnost (g): | 300 |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
| Rozhranie slúchadiel: | USB |
| Dĺžka kábla (v m): | 1.6-2.5 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
