ASUS TUF Gaming F16, FX608JMR-RV139, i5-14450HX, 16'', WUXGA, 16GB, 1TB, RTX 5060, bez OS, Gray, 2R
Kód: FX608JMR-RV139
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS TUF Gaming F16 (FX608JMR-RV139) * Aura Sync
Operační systém: ne
Procesor: Intel Core i5-14450HX (10 jader - 6P + 4E, 16 vláken, P-core 2,4/4,8 GHz, E-core 1,8/3,5 GHz, 20 MB cache)
Paměť: 16GB DDR5-5600 SO-DIMM
Maximální velikost: 64GB
Pevný disk: 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Rozšiřující sloty pevného disku: 2x M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 16'' FHD+ 16:10 (1920x1200, WUXGA) antireflexní IPS, 300 nitů, 165Hz, NTSC 72%, G-Sync
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8GB GDDR7
Audio: 2x reproduktor, Dolby Atmos, Hi-Res, mikrofon, AI potlačení šumu
Web kamera: 1080p FHD IR
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: Chiclet 1zónová RGB
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: GbE
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E, 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB: * 1x Thunderbolt™ 4 s podporou DisplayPort™/G-SYNC (rychlost přenosu dat až 40 Gb/s) * 1x USB 3.2 Gen 2 typ C s podporou DisplayPort™/napájení (rychlost přenosu dat až 10 Gb/s) * 3x USB 3.2 Gen 2 typ A (rychlost přenosu dat až 10 Gb/s)
Další porty: * 1x HDMI 2.1 FRL * 1x RJ45 LAN * 1x kombinovaný audio jack 3,5 mm * 1x napájecí konektor
Baterie: 90Wh, 4S1P, 4článková Li-ion
Napájení: 280W AC
Zabezpečení: ochrana hesla správce systému BIOS a hesla uživatele, Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Barva: šedá (Jaeger Gray)
Rozměry: 354x269x17,9-27,3mm
Hmotnost: cca 2,2kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-gaming/tuf-gaming/asus-tuf-gaming-f16-2025/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711636262316 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 3 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | ASUS TUF Gaming F16 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Asus |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,2 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | FX608JMR-RV139 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,4 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 165 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 14. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 280 |
| Napájací konektor: | Rectangle Conn |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 269 |
| Šírka (mm): | 354 |
| Hĺbka (mm): | 27,3 |
| Presný model CPU: | i5-14450HX |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 90 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
