ASUS VGA AMD Radeon RX 9070 XT TUF GAMING OC 16GB, RX 9070 XT, 16GB GDDR6, 3xDP, 1xHDMI
Kód: 90YV0L70-M0NA00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS TUF Gaming RX 9070 XT OC 16GB
Architektúra AMD RDNA 4 je vylepšená chladením a napájaním, aby bez námahy vytvárala snímky v rozlíšení 4K a vyššom, a je podpora prevažne odolnými výztuhami, ktoré pokryjú vaše chrbty.

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Takt jadra | OC režim(GPU Tweak III): až 3080 MHz (Boost Clock) / až 2540 MHz (Game Clock) Default režim: až 3060 MHz (Boost Clock)/ až 2520 MHz (Game Clock) |
| Stream procesorov | 4096 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 20 Gbps |
| Kapacita pamäte | 16 GB |
| Typ pamäte | GDDR6 |
| Svetelná zbernica | 256-bit |
| Skladba karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 330 x 140 x 62.5 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájacieho zdroja | 850 W |
| Slot | 3.125 slotu |
| Typ podsvietenia | RGB, AURA SYNC |
| Napájacie konektory | 3x 8-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 2.52 kg |
| EAN: | 4711387829578 |
| Výrobca procesora graf. karty: | AMD |
| Grafický čip: | AMD RX 9070 XT |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 16 |
| Typ paměti: | GDDR6 |
| Šířka sběrnice (bit): | 256 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 3 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Podsvícení: | ARGB |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
