ASUS VGA AMD Radeon RX 7600 DUAL 8GB EVO OC, 8GB GDDR6, 3xDP, 1xHDMI
Kód: 90YV0LD0-M0NA00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS Dual RX 7600 EVO OC 8GB
ASUS Dual Radeon RX 7600 EVO OC Edition 8GB GDDR6 je vo vnútri aj zvonku optimalizovaná pre nižšie teploty a odolnosť.
- Režim OC: až 2715 MHz (Boost Clock)/až 2300 MHz (Game Clock)
- Kostra ventilátora Axial-tech sa vyznačuje menším nábojom ventilátoru, ktorý zvyšuje prietok vzduchu chladivom
- Dvojité guľkové ložiská ventilátora vydržia až dvojnásobok bežných konštrukcií
- Kostra 2,5 slotu umožňuje väčšiu kompatibilitu zostavy pri zachovaní špičkového chladenia
- Technológia 0dB vám umožní vychutnať si ľahké hranie v relatívnom tichu
- Automatická výroba s najvyššou presnosťou pre vyššiu spoľahlivosť
- Držiak z nehrdzavejúcej ocele je tvrdší a odolnejší voči korózii
- Softvér GPU Tweak III poskytuje intuitívne ladenie výkonu, tepelnú kontrolu a monitorovanie systému

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | AMD Radeon RX 7600 |
| Takt jadra | OC režim: Až 2715 MHz (Boost Clock) / Až 2300 MHz (Game Clock) Default režim: Až 2695 MHz (Boost Clock) / Až 2280 MHz (Game Clock) |
| Stream procesorov | 2048 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 18 Gbps |
| Kapacita pamäte | 8 GB |
| Typ pamäte | GDDR6 |
| Svetelná zbernica | 128-bit |
| Zbernica karty | PCIe 4.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 229 x 123 x 49 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon zdroja napájania | 550 W |
| Slot | 2.5 Slot |
| Napájacie konektory | 1x 8-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.18 kg |
| EAN: | 4711387779392 |
| Výrobca procesora graf. karty: | AMD |
| Grafický čip: | AMD RX 7600 |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 8 |
| Typ paměti: | GDDR6 |
| Šířka sběrnice (bit): | 128 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 4.0 |
| Počet DP portů: | 3 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 2 |
| Funkce: | FreeSync |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
