ASUS VGA AMD Radeon RX 9060 XT PRIME OC 16GB, RX 9060 XT, 16GB GDDR6, 2xDP, 1xHDMI
Kód: 90YV0LF1-M0NA00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS Prime RX 9060 XT OC 16GB
Zažite špičkový výkon s grafickou kartou Prime Radeon™ RX 9060 XT s kompaktným dizajnom 2,5 slotu pre rozsiahlu kompatibilitu, vylepšenou trojicou ventilátorov pre dokonalé chladenie.

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Takt jadra | OC režim: Až 3330 MHz (Boost Clock) / Až 2760 MHz (Game Clock) |
| Stream procesorov | 2048 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 20 Gbps |
| Kapacita pamäte | 16 GB |
| Typ pamäte | GDDR6 |
| Sb ???? stránky, kde je možné pokračovať. vydové zbernice | 128-bit |
| Sbernice karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 3 |
| DisplayPort | 2x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 304 x 126 x 50 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájacieho zdroja | 550 W |
| Slot | 2.5 Slot |
| Napájacie konektory | 1x 8-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.49 kg |
| EAN: | 4711387994214 |
| Výrobca procesora graf. karty: | AMD |
| Grafický čip: | AMD RX 9060 XT |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 16 |
| Typ paměti: | GDDR6 |
| Šířka sběrnice (bit): | 128 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Funkce: | Radeon VR Ready |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
