ASUS VGA AMD Radeon RX 9070 PRIME OC EVO 16GB, RX 9070, 16GB GDDR6, 3xDP, 1xHDMI
Kód: 90YV0MQ0-M0NA00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS PRIME RX 9070 OC EVO 16GB
Zažite primárny výkon s grafickou kartou Prime Radeon RX 9070 EVOs s kompaktným dizajnom 2,5 slotu pre rozšírenú kompatibilitu, vylepšenou tepelnou podložkou GPU s fázovou výmenou a trojicou ventilátorov pre dokonalé chladenie.

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | AMD Radeon RX 9070 |
| Takt jadra | OC mode(GPU Tweak III): až 2610 MHz (Boost Clock) / až 2140 MHz (Game Clock) Default mode: až 2590 MHz (Boost Clock)/ až 2120 MHz (Game Clock) |
| Stream procesorov | 3584 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 20 Gbps |
| Kapacita pamäte | 16 GB |
| Typ pamäte | GDDR6 |
| Svetlovodová zbernica | 256-bit |
| Svetlovodová zbernica karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 304 x 126 x 50 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájacieho zdroja | 650 W |
| Slot | 2,5 Slot |
| Napájacie konektory | 2x 8-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.77 kg |
| EAN: | 4711636204101 |
| Výrobca procesora graf. karty: | AMD |
| Grafický čip: | AMD RX 9070 |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 16 |
| Typ paměti: | GDDR6 |
| Šířka sběrnice (bit): | 256 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 3 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
