ASUS VGA NVIDIA GeForce RTX 5060 DUAL OC 8G, 8GB GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
Kód: 90YV0N12-M0NA00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS Dual RTX 5060 8GB OC
ASUS Dual GeForce RTX 5060 kombinuje vysoký tepelný výkon s širokou kompatibilitou. Pokročilé riešenia chladenia z vlajkových grafických kariet - vrátane dvoch ventilátorov Axial-tech na optimalizáciu prúdenia vzduchu k chladiču. Navrhnuté v kompaktnom prevedení s 2,5 slotmi, ktoré poskytuje viac výkonu na menšom priestore. Vďaka týmto vylepšeniam je ASUS Dual ideálnou voľbou pre hráčov, ktorí chcú výkonný grafický výkon v kompaktnom systéme.

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 5060 |
| Takt jadra | OC režim: 2565MHz Predvolený režim: 2535MHz (Boost Clock) |
| CUDA jadra | 3840 |
| AI Performance | 623 TOPs |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 28 Gbps |
| Kapacita pamäte | 8 GB |
| Typ pamäte | GDDR7 |
| Pamäťová zbernica | 128-bit |
| Sbernica karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 228 x 123 x 50 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájacieho zdroja | 550 W |
| Slot | 2,5 Slot |
| Napájacie konektory | 1x 8-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.09 kg |
| EAN: | 4711636057899 |
| Výrobca procesora graf. karty: | nVidia |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5060 |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 8 |
| Typ paměti: | GDDR7 |
| Šířka sběrnice (bit): | 128 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 3 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 2 |
| Funkce: | G-Sync |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
