ASUS VGA NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti PRIME OC 8G, 8GB GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
Kód: 90YV0MP0-M0NA00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS PRIME RTX 5060 Ti 8GB OC
Zažite primárny výkon s kartou Prime GeForce RTX 5060 Ti, SFF-Ready Enthusiast GeForce karta s 2,5 slotmi pre rozsiahlu kompatibilitu, vylepšená trojicou ventilátorov pre špičkové prúdenie vzduchu a špičkové chladenie.
Prime RTX 5060 Ti má 2,5 slotový dizajn s starostlivo usporiadaným rozložením krytu, chladiča a tepelných trubíc, ktoré umožňujú trom ventilátorom Axial-tech využiť ventiláciu bočného panelu šasi a zabezpečiť optimálny tepelný výkon.

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 5060 Ti |
| Takt jadra | OC režim: 2647MHz Default režim: 2617MHz (Boost Clock) |
| CUDA jadrá | 4608 |
| AI Performance | 772 TOPs |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 28 Gbps |
| Kapacita pamäte | 8 GB |
| Typ pamäte | GDDR7 |
| Pamäťová zbernica | 128-bit |
| Sada kariet | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 304 x 120 x 50 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Kompatibilné s | SFF Ready |
| Odporúčané výkon napájacieho zdroja | 550 W |
| Slot | 2.5 Slot |
| Napájacie konektory | 1x 8-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.51 kg |
| EAN: | 4711387994207 |
| Výrobca procesora graf. karty: | nVidia |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5060 Ti |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 8 |
| Typ paměti: | GDDR7 |
| Šířka sběrnice (bit): | 128 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 3 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Funkce: | G-Sync |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
