ASUS VGA NVIDIA GeForce RTX 5070 DUAL 12GB OC, 12GB GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
Kód: 90YV0M17-M0NA00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS Dual RTX 5070 12GB OC
ASUS Dual GeForce RTX 5070 kombinuje vysoký tepelný výkon s širokou kompatibilitou. Pokročilé riešenia chladenia z prémiových grafických kariet - vrátane dvoch ventilátorov Axial-tech na optimalizáciu prúdenia vzduchu ku chladiču. Navrhnuté s kompaktným profilom, ktorý poskytuje viac výkonu na menšom priestore. Vďaka tímto vylepšeniam je ASUS Dual ideálnou voľbou pre hráčov, ktorí chcú silný grafický výkon v kompaktnom systéme.

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Takt jadra | OC režim: 2572MHz Default režim: 2542MHz (Boost Clock) |
| CUDA jadier | 6144 |
| AI výkon | 1000 TOPs |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 28 Gbps |
| Kapacita pamäte | 12 GB |
| Typ pamäte | GDDR7 |
| Pamäťová zbernica | 192-bit |
| Sbernica karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 249 x 126 x 50.6 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Odporúčané napájanie zdroja | 750 W |
| Sloty | 2.53 Slotu |
| Konektory napájania | 1x 16-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.48 kg |
| EAN: | 4711636046213 |
| Výrobca procesora graf. karty: | nVidia |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5070 |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 12 |
| Typ paměti: | GDDR7 |
| Šířka sběrnice (bit): | 192 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 3 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 2 |
| Funkce: | G-Sync |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
