ASUS VGA NVIDIA GeForce RTX 5070 PRIME 12GB OC WHITE, 12GB GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
Kód: 90YV0M19-M0NA00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS PRIME RTX 5070 White OC 12GB
Zažite primárny výkon s kartou Prime GeForce RTX 5070 White Edition, kartou GeForce pre nadšencov pripravenou na SFF, ktorá je vybavená 2,5 slotmi pre rozsiahlu kompatibilitu a vylepšená trojicou ventilátorov pre špičkové prúdenie vzduchu pre špičkové chladenie.

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Takt jadra | OC režim: 2587MHz Default režim: 2557MHz (Boost Clock) |
| CUDA jadrá | 6144 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 28 Gbps |
| Kapacita pamäte | 12 GB |
| Typ pamäte | GDDR7 |
| Pamäťová zbernica | 192-bit |
| Zbernica karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 304 x 126 x 50 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájacieho zdroja | 750 W |
| Slot | 2,5 Slot |
| Napájacie konektory | 1x 16-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.7 kg |
| EAN: | 4711636046121 |
| Výrobca procesora graf. karty: | nVidia |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5070 |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 12 |
| Typ paměti: | GDDR7 |
| Šířka sběrnice (bit): | 192 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 3 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Funkce: | G-Sync |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
