ASUS VGA NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti TUF GAMING 16GB OC, 16GB GDDR7, 3xDP, 2xHDMI
Kód: 90YV0MD0-M0NA00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS TUF Gaming 5070 Ti 16GB OC
Architektúra NVIDIA Blackwell je vylepšená chladením a napájaním, ktoré sú posilnené robustnými výstuhami pre mimoriadnu odolnosť. Zamerajte sa, zaťažujte a dominujte s TUF Gaming GeForce RTX 5070 Ti, ktorá je navrhnutá tak, aby odolala najsilnejším podmienkam a poskytla bezkonkurenčný výkon.

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 5070 Ti |
| Takt jadra | OC mode: 2610MHz Default mode: 2588MHz (Boost Clock) |
| AI Performance | 1484 TOPs |
| CUDA jadrá/Stream procesory | 8960 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 28 Gbps |
| Kapacita pamäte | 16 GB |
| Typ pamäte | GDDR7 |
| Svetelná zbernica | 256-bit |
| Sťahovacia meranie karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 2x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 329 x 140 x 62.5 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájacieho zdroja | 850 W |
| Slot | 3.125 Slot |
| Typ podsvietenia | ARGB, AURA SYNC/RGB FUSION |
| Napájacie konektory | 1x 16-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 2.4 kg |
| EAN: | 4711387861455 |
| Výrobca procesora graf. karty: | nVidia |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5070 Ti |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 16 |
| Typ paměti: | GDDR7 |
| Šířka sběrnice (bit): | 256 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 3 |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Funkce: | G-Sync |
| Podsvícení: | ARGB |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
