ASUS VGA NVIDIA GeForce RTX 5080 PRIME 16GB OC, 16GB GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
Kód: 90YV0LX0-M0NA00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS PRIME RTX 5080 16GB OC
Zažite primárny výkon s kartou Prime GeForce RTX 5080, kartou GeForce pre nadšencov pripravenou na SFF, ktorá je vybavená 2,5 slotmi pre rozsiahlu kompatibilitu, vylepšenými tromi ventilátormi pre dokonalé prúdenie vzduchu a konštrukciou s odparovacou komorou pre dokonalé chladenie.

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 5080 |
| AI Performance | 1827 TOPs |
| Takt jadra | OC mode: 2685 MHz Default mode: 2655 MHz (Boost Clock) |
| CUDA jadra/Stream procesory | 10752 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 30 Gbps |
| Kapacita pamäte | 16 GB |
| Typ pamäte | GDDR7 |
| Pamäťová zbernica | 256-bit |
| Sbernica karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 304 x 126 x 50 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájacieho zdroja | 850W |
| Slot | 2,5 Slot |
| Napájacie konektory | 1x 16-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.97 kg |
| EAN: | 4711387837788 |
| Výrobca procesora graf. karty: | nVidia |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5080 |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 16 |
| Typ paměti: | GDDR7 |
| Šířka sběrnice (bit): | 256 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 3 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Funkce: | G-Sync |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
