ASUS VGA NVIDIA GeForce RTX 5080 TUF GAMING 16GB OC, 16GB GDDR7, 3xDP, 2xHDMI
Kód: 90YV0M30-M0NA00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS TUF Gaming RTX 5080 16GB OC
Architektúra NVIDIA Blackwell je vylepšená chladením a napájaním, ktoré sú posilnené robustnými výztuhami pre vynikajúcu odolnosť. Zamerajte sa, zaťažujte a dominujte s TUF Gaming GeForce RTX™ 5080, ktorá je navrhnutá tak, aby odolala najnáročnejším podmienkam a poskytla bezkonkurenčný výkon.

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 5080 |
| AI Performance | 1858 TOPs |
| Takt jadra | OC režim: 2730 MHz Default režim: 2700 MHz (Boost Clock) |
| CUDA jadrá/Stream procesory | 10752 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 30 Gbps |
| Kapacita pamäte | 16 GB |
| Typ pamäte | GDDR7 |
| Svetelná zbernica | 256-bit |
| Svetelná zbernica karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Počet monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 2x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 348 x 146 x 72 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Odporúčaný výkon napájacieho zdroja | 850W |
| Slot | 3.6 Slot |
| Typ podsvietenia | ARGB, AURA SYNC |
| Napájacie konektory | 1x 16-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bežné grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 2.95 kg |
| EAN: | 4711387856673 |
| Výrobca procesora graf. karty: | nVidia |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5080 |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 16 |
| Typ paměti: | GDDR7 |
| Šířka sběrnice (bit): | 256 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 5.0 |
| Počet DP portů: | 3 |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 3 |
| Funkce: | G-Sync |
| Podsvícení: | ARGB |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
