ASUS Vivobook 15, 185-X1504-BQ5427W, 5-120U, 15,6'', FHD, 24GB, 1TB, Intel int, W11H, Silver, 2R
Kód: X1504VA-BQ5427W
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS Vivobook 15 (185-X1504-BQ5427W) * armádní standard MIL-STD 810H * klávesnice ASUS ErgoSense * ASUS Antimicrobial Guard Plus * kloub s rozsahem 180°
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core 5 120U (10 jader - 2P + 8E, 12 vláken, P-core 1,4/5,0 GHz, E-core 0,9/3,8 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 8 GB DDR5 na desce + 16 GB DDR5 SO-DIMM
Počet slotů (celkem/volných): 1x slot DDR5 SO-DIMM (1/0)
Pevný disk: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Čtečka čipových karet: ne
Displej: 15,6'' FHD (1920x1080) 16:9 antireflexní IPS, 60Hz, 250 nitů, 45% NTSC, LED podsvícení
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris/Intel UHD Graphics
Audio: SonicMaster, integrovaný reproduktor, integrovaný mikrofon
Web kamera: 720p HD
Polohovací zařízení: Precision Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6 802.11ax 1*1 + Bluetooth® 5.2)
Porty USB: * 1x USB 2.0 typu A (rychlost přenosu dat až 480 Mb/s) * 1x USB 3.2 Gen 1 typu C (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s) * 1x USB 3.2 Gen 1 typu C s podporou napájení (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s) * 2x USB 3.2 Gen 1 typu A (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s)
Další porty: * 1x HDMI 1.4 * 1x 3,5mm kombinovaný audio jack pro sluchátka/mikrofon
Baterie: 42Wh, 3S1P, 3článková Li-ion
Napájení: 48W USB-C AC adaptér
Správa zabezpečení: ochrana bootování BIOS uživatelským heslem, Trusted Platform Module (firmware TPM)
Barva: Cool Silver
Materiál: plast
Rozměry: 359,7x232,5x17,9mm
Hmotnost: cca 1,7kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-15-x1504/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711636348980 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | ASUS Vivobook 15 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Asus |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 24 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 1 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Plast |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 15,6 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,7 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | 185-X1504-BQ5427W |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,4 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 2.0: | Ano |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Core 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 48 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 24GB (8GB + 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 232,5 |
| Šírka (mm): | 359,7 |
| Hĺbka (mm): | 17,9 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | 5-120U |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 42 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| Power Delivery - USB-C: | Pouze napájení |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 250 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
