ASUS V16/V3607VH-RP116/5-210H/16''/WUXGA/32GB/1TB/RTX 5050/bez OS/Black/2R
Kód: V3607VH-RP116
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS V16 (V3607VH-RP116) * americký armádní standard MIL-STD 810H * ASUS IceCool
Operační systém: ne
Procesor: Intel Core 5 210H (8 jader - 4P + 4E, 12 vláken, P-core 2,2/4,8 GHz, E-core 1,6/3,6 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 2x 16GB DDR5 SO-DIMM
Počet slotů (celkem/volných): dva sloty DDR5 SO-DIMM (2/0)
Pevný disk: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 16'' WUXGA (1920x1200) 16:10 antireflexní IPS, podsvícení LED, 144 Hz, 300 nitů, 45% NTSC
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5050, 8GB GDDR7
Audio: SonicMaster, mikrofon
Webkamera: 1080p FHD
Polohovací zařízení: Precision Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.3)
Porty USB: * 1x USB 3.2 Gen 1 typ C s podporou zobrazení/napájení (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s) * 2x USB 3.2 Gen 1 typ A (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s)
Další porty: * 1x HDMI 2.1 FRL * 1x 3,5mm kombinovaný audio konektor * 1x DC-in
Baterie: 63Wh, 3S1P, 3článková Li-ion
Napájení: 150W AC
Zabezpečení: uživatelské heslo pro nastavení systému BIOS, Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Barva: černá
Materiál: plast
Rozměry: 357x250,7x18-22mm
Hmotnost: cca 1,95kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-gaming/all-series/asus-v16-v3607/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i5 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711636348959 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Numerická klávesnica: | Áno |
| Optická mechanika: | Ne |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Modelová řada: | ASUS V16 |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Áno |
| Operační systém: | bez operačního systému |
| Čítačka čipových kariet: | Nie |
| Velikost paměti VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Značka: | Asus |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Pamäť RAM (GB): | 32 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Plast |
| Baterie - počet článků: | 3 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Úhlopříčka ("): | 16 |
| Barva: | Černá |
| Model: | V3607VH-RP116 |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Kapacita disku: | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,2 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| Herné prevedenie: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 144 |
| Generace/řada CPU: | Intel Core 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 150 |
| Napájecí konektor: | Rectangle Conn |
| Počet paměti RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 250,7 |
| Šířka (mm): | 357 |
| Hloubka (mm): | 18-22 |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | 5-210H |
| Hmotnosť: | Ľahký od 1,51 do 2 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,8 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 63 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
