ASUS vodní chladič CPU AIO PRIME LC 360 ARGB LCD, 3x120mm, AM5, LGA1851, Černá
Kód: 90RC00Z1-B0EAY0
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS Prime LC 360 ARGB LCD
Všetko-v-1 vodný chladič procesora ASUS Prime LC ARGB LCD s ostrým displejom zobrazujúcim informácie o procese a grafickej karte s rôznym pozadím, vysoko výkonným čerpadlom Asetek vybaveným robustným motorom a ventilátormi s možnosťou reťazenia.
- LCD displej na monitorovanie systému procesora a grafickej karty v reálnom čase.
- Vysoko výkonné čerpadlo Asetek vybavené robustným motorom, ktorý poskytuje spoľahlivý chladiaci výkon.
- Ventilátory s možnosťou reťazenia pre statický tlak a prúdenie vzduchu
- Navrhnuté tak, aby dokonale dopĺňalo estetiku základnej dosky Prime
- Zosilnené potrubie s plášťom pre zvýšenú odolnosť

Špecifikácie
| Vodný blok | |
|---|---|
| Rozmery vodného bloku | 91.4 x 91.4 x 62.3 mm |
| Materiál bloku (doska CPU) | Medený |
| Chladič | |
| Rozmery chladiča | 394 x 120 x 27 mm |
| Počet ventilátorov | 3x |
| Materiál radiátora | Hliník |
| Dĺžka trubky | 400 mm |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120 mm |
| Rýchlosť | 800 - 2500 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 5.48 mmH2O |
| Prúdenie vzduchu | 77.22 CFM |
| Hluk | 36.5 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Podsvietenie | ARGB |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200, 115x |
| AMD | AM5,AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 6 rokov |
| Hmotnosť: | 2.52 kg |
| EAN: | 4711387624630 |
| Typ chladiča: | Vodné |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
