ASUS vodní chladič CPU AIO ROG RYUO III 240 ARGB WHITE, 2x120mm, LGA1851, AM5
Kód: 90RC00J2-M0UAY0
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ROG RYUO III 240 ARGB BIELE UPRAVENÁ EDÍCIA
ROG Ryuo III 240 biela verzia všetko-v-1 chladič na CPU s Asetek 8. generáciou čerpadla, Anime Matrix™ LED Displejom a ROG ARGB chladením ventilátory
- Najnovšie čerpadlo 8. generácie Asetek je vybavené 3-fázovým motorom, ktorý zabezpečuje maximálne chladenie s vyšším prietokom a nižším impedanciou
- Výhradne ASUS Anime Matrix™ je mini LED pole, ktoré môže zobrazovať exkluzívny anime obsah ROG, základné systémové štatistiky a upravené animácie
- Prémiové ROG ARGB ventilátory ponúkajú vysoký prietok vzduchu a optimalizované hlučnosti
- Hliníkové komponenty a vákuové vrstvenie poskytujú vysokú odolnosť a prémiovú estetiku
- Rada ROG Ryuo je navrhnutá tak, aby ladila s ROG základnými doskami na srdci vysoko-endovej zostavy

Špecifikácie
| Vodný blok | |
|---|---|
| Rozmer bloku | 89 x 89 x 68.3 mm |
| Materiál bloku | Meď |
| Čerpadlo | |
| Riešenie čerpadla | 8. generácia Asetek pumpy |
| Rýchlosť motora | 800 - 2 600 +/- 300 RPM |
| Chladič | |
| Rozmer radiátora | 279,5 x 120 x 30 mm |
| Materiál radiátora | Hliník |
| Trubka | Gumová trubka s potiahnutím |
| Dĺžka trubky | 400 mm |
| Ventríl | |
| Typ ventilátora | ROG FAN MODEL 12 ARGB |
| Veľkosť | 2x 120 x 120 x 25 mm |
| Rýchlosť | 2200 +/- 300 RPM |
| Statický tlak | 3,88 mm H2O |
| Prúdenie vzduchu | 70,07 CFM |
| Hluk | 36,45 dB(A) |
| Funkcie | |
| Displej | Anime Matrix LED |
| Podpora AURA Sync | Áno |
| Kompatibilita | |
| AMD | AM5, AM4 |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200, 115x |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 6 rokov |
| Hmotnosť: | 2.31 kg |
| EAN: | 4711081943099 |
| Typ chladiča: | Vodné |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
