ASUS zdroj 1200W ROG LOKI SFX-L GAMING, 120 mm, Plně Modulární, 80+ Titanium, ARGB, SFX-L
Kód: 90YE00N0-B0NA00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS ROG LOKI 1200W Titanium
ROG Loki 1200W Titanium nadväzuje na ROG Thor a ponúka rovnaké komponenty a funkcie pre nadšencov, všetky zabalené do formátu SFX-L. Loki sa môže pochváliť tichým chodom a vysokým výkonom a je pripravený poháňať vašu ďalšiu zostavu SFF.

Špecifikácie
| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | SFX-L |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 1200 W |
| Ochranné funkcie | OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP |
| Veľkosť ventilátora | 120 mm |
| Počet konektorov / káblov | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (450mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 2x (550mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 4x / 2x (16pin na 2x 8pin) (450mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 2x / 2x (450mm) |
| SATA Konektor | 6x / 2x (300mm + 200mm + 100mm) |
| Molex Konektor | 4x / 1x (300mm + 100mm + 100mm + 100mm) |
| --- | |
| ATX12V verzia | 3.0 |
| 80 PLUS Efficiency | Titanium |
| Modulárny káblový systém | Plne |
| Typ podsvietenia | ARGB |
| Veľkosť | 125 x 125 x 63.5 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 10 rokov |
| Hmotnosť: | 2.94 kg |
| EAN: | 4711081721574 |
| Výkon zdroje (W): | 1200 |
| Formát zdroja: | SFX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž: | Ano |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Titanium |
| Vlastnosti zdroja: | Modulárna kabeláž |
| Podsvícení: | ARGB |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
