ASUS zdroj Pro WS 2200W Platinum, 140mm, Plně modulární, 80 Plus Platinum, ATX 3.1
Kód: 90YE00Z1-B0NA00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ASUS Pro WS 2200W Platinum
Napájací zdroj ASUS Pro WS 2200W Platinum je navrhnutý tak, aby podporoval až štyri grafické karty GeForce RTX™ 5080. Disponuje tiež certifikáciou 80 PLUS Platinum, vysoko výkonnými medenými päticami, ložiskami ventilátora s dvojitými guľkami, leptanými káblami, pevnou stabilitou napätia a pokročilým napájaním, čo z neho robí ideálnu voľbu pre riešenia AI, hlboké učenie a správu IT.

Špecifikácie
| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 2200 W |
| Ochranné funkcie | OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP |
| Veľkosť ventilátora | 140 mm |
| Počet konektorov / káblov | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x/ 1x (610mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 2x (1000mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 4x / 4x (750mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 4x / 4x (750mm) |
| SATA Konektor | 12x / 4x (400mm + 120mm + 120mm) |
| Molex Konektor | 3x / 1x (400mm + 150mm + 150mm) |
| --- | |
| ATX12V Verzia | 3.1 |
| 80 PLUS Efektivita | Platinum |
| Modulárne káblovanie | Ešte plne |
Čo je v balení
1x Súbor skrutiek
6x Svorky káblov
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 10 rokov |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 4711387972861 |
| Výkon zdroje (W): | 2200 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž: | Ano |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Platinum |
| Vlastnosti zdroja: | Modulárna kabeláž |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
