PROMO 15,6'' WLED ASUS MB166C
Kód: 90LM07D3-B01170
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Prenosný USB monitor ASUS ZenScreen MB166C – 16-palcový
(15,6-palcový viditeľný), Full HD, IPS, USB Type-C, bez blikania,
filter modrého svetla, antireflexný povrch
15,6-palcový Full HD prenosný antireflexný IPS displej s ultratenkým
a tenkým dizajnom vám pomáha robiť veci efektívnejšie, keď ste na
cestách
Konektor USB Type-C (režim DP Alt) pre pohodlie používateľa a
kompatibilitu s kompatibilnými zariadeniami
Monitory ASUS Eye Care sú vybavené technológiami Flicker-free a Low
Blue Light s certifikáciou TÜV Rheinland, ktoré zaisťujú pohodlný
zážitok zo sledovania.
Automaticky zistite jeho orientáciu a prepnite monitor medzi režimom
na šírku a na výšku pomocou softvéru DisplayWidget.
Užívateľsky prívetivý dizajn so zabudovanou objímkou pre statív na
zadnej strane a skladacím puzdrom pre všestrannosť.
Display
Panel Size (inch) : 15.6
Aspect Ratio : 16:9
Display Viewing Area (H x V) : 344.16 x 193.59mm
Display Surface : Non-Glare
Backlight Type : LED
Panel Type : IPS
Viewing Angle (CR≧10, H/V) : 178°/ 178°
Pixel Pitch : 0.179mm
Resolution : 1920x1080
Brightness (Typ.) : 250cd/㎡
Contrast Ratio (Typ.) : 800:1
Display Colors : 262K
Response Time : 5ms(GTG)
Refresh Rate (Max) : 60Hz
Flicker-free : Yes
Video Feature
Trace Free Technology : Yes
SPLENDID Technology : Yes
Color Temp. Selection : Yes(4 modes)
GamePlus : Yes
QuickFit : Yes (Photo/Alighment Grid)
HDCP : Yes
HDCP : Yes, 1.4
DisplayWidget : Yes
Low Blue Light : Yes
Audio Feature
Speaker : No
I/O Ports
USB-C x 1 (DP Alt Mode)
Signal Frequency
Digital Signal Frequency : USB-C: 24-83KHZ (H) / 60Hz(V)
Power Consumption
Power Consumption : 5.24 W
Power Saving Mode : <0.5W
Power Off Mode : <0.3W
Voltage : 100-240V, 50/60Hz
Mechanical Design
Height Adjustment : No
1/4" Tripod Socket : Yes
Dimensions (Esti.)
Phys. Dimension without Stand (W x H x D) : 360.14 x 225.64 x 11.8
mm
Box Dimension (W x H x D) : 434 x 290 x 76mm
Weight (Esti.)
Net Weight without Stand : 780g
Gross Weight : 1.7kg
Accessories (vary by regions)
Quick start guide
USB-C cable
Warranty Card
ZenScreen sleeve
Certificate
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 15 - 18 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.78 kg |
| EAN: | 4711081273981 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Jas (cd/m2): | 250 |
| Jas (cd/m2) - rozsah: | 100 - 250 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 800:1 |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozostup bodov (mm): | 0,179 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 360,14 x 225,64 x 11,8 |
| Repro: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| LED podsvietenie: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Počet pixelov na šírku: | 1920 |
| Počet pixelov na výšku: | 1080 |
| Úhlopříčka přesná ("): | 15,6 |
| Uhlopriečka: | menší než 20" |
| Model: | MB166C |
| Doba odezvy (ms): | 5 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| FreeSync 2: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| DP počet: | 0 |
| Hmotnost rozsah (kg): | do 2 kg |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Modelová řada: | ASUS ZenScreen |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
