Notebook batéria Replacement Fujitsu Lifebook A532, AH532
Kód: NBFS0092
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Kapacita: 2095 mAh Typ batérie: Li-Ion Farba: Čierna Napätie: 10.8V Príkon: 48Wh Počet článkov: 6 cells FUJITSU LIFEBOOK A532, AH532 Kompatibilita : Fujitsu Lifebook A532, Lifebook AH532Dodatočné parametre
| Kategória: | Akumulátory a batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595605518194 |
| Trieda: | Nové x |
| Kapacita: | 2095 mAh x |
| Typ batérie: | Li-Ion x |
| Farba: | Čierna x |
| Napätie: | 10.8V x |
| Príkon: | 48Wh x |
| Počet článkov: | 6 cells x |
| Kvalita: | nový |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
