Batoh HP Prelude Pro Recycle 15.6
Kód: 1X644AA
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
15,6" plecniak HP Prelude Pro Recycled
Parametre
| Hardvérová kompatibilita | Hodí sa pre väčšinu notebookov s uhlopriečkou 15,6". |
|---|---|
| Rozmery (š x h x v) | 42,54 x 12,7 x 31,75 cm |
| Hmotnosť | 0,48 kg |
| Záruka | Jednoročná obmedzená záruka. |
| Obsah balenia | Batoh HP Prelude Pro Recycled |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v Kambodži pre USA; V súlade so smernicou TAA. Vyrobené v Kambodži alebo Číne pre zvyšok sveta. |
| Poznámka [01] | [1] Vonkajší povrch batohu je z 95 % vyrobený z recyklovanej látky. |
| Poznámka [02] | [2] Záložná batéria sa predáva samostatne. |
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt sa môže líšiť od obrázku. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batohy |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.66 kg |
| EAN: | 194850442308 |
| Farba: | Čierna |
| Typ: | Batoh |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
