BAZAR - ACER NTB Aspire Go 16 (AG16-71P-7632),Core 7 150U,16"WUXGA,16GB,1TB SSD,Intel Graphics,Linux,Silver - Poškozený
Kód: NX.JTHEC.005//BAZAR_ALT
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.68 kg |
| EAN: | 11295387 |
| Operačný systém: | Linux |
| Typ procesora: | Intel Core 7 |
| Model procesoru: | Intel Core 7 150U |
| Výkon CPU dle PassMark: | 14896 |
| Počet jader: | 10 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5.4 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 1.8 |
| TDP: | 15 |
| Grafický čip: | Intel® Graphics |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 15.6 |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| SSD Kapacita (GB): | 1024 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, LAN (RJ-45), HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 3 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
