BAZAR - ACER NTB Swift X 14 AI (SFX14-61G-R542),R7 AI 350,14.5"WQXGA+,32GB,1TB SSD,RTX 5060,W11H,Gray
Kód: NX.JA8EC.004//BAZAR_ALT



Podrobný popis
ACER NTB Swift X 14 AI (SFX14-61G-R542)
Číslo dielu: NX.JA8EC.004
Procesor
Výrobca procesora: AMD
Model procesora: Ryzen AI 7 350
Rýchlosť procesora: 2,0 GHz
Počet jadier: 4
Zobrazenie a grafika
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX™ 5060
Veľkosť obrazovky: 14,5"
Typ obrazovky: LCD
Technológia obrazovky displeja: Lesklý
Režim obrazovky: WQXGA+
Technológia podsvietenia: OLED
Rozlíšenie obrazovky: 2880 x 1800
Pomer strán: 16:10
Pamäť
Štandardná pamäť: 32 GB
Technológia pamäte: LPDDR5X Memory On Board + N/A
Úložisko
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Sieť a komunikácia
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO: Áno
Bluetooth verzia 5.4: Áno
Rozhranie/porty
2x USB Type-C™ port
2x USB 3.2 Gen2
HDMI 2.1
3,5mm Jack port
Softvér
Operačný systém: Windows 11 Home
Výbava
Touchpad with Active Stylus Pen AM2.0SD2PT (len pre Touchpad)
HD TNR Camera with 2Mic.: Áno
Numerická klávesnica: Áno
Čítačka odtlačkov prstov: Nie
Čítačka pamäťových kariet: Áno
Optická mechanika: Nie
Podsvietenie klávesnice: Áno
Touchpad: Áno
TPM: Áno
Informácie o batérii
Počet článkov: 4-články
Chemické zloženie batérie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energia batérie: 76Wh
Popis napájania
100W USB Type-C AC Adaptér PCR50% TCO9.0
Fyzické charakteristiky
Farba: Titanium Gray
Špecifikácia: Full Aluminium
Rozmery: 322,79 (W) x 228,12 (D) x 17,9 (H) mm
Hmotnosť (približná): 1,55 kg
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.66 kg |
| EAN: | 11295383 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Podpora Copilot+ PC: | Ano |
| Typ procesora: | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesoru: | Qualcomm Snapdragon 8cx |
| Grafický čip: | Qualcomm Adreno |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 16 |
| Rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, 3.5mm Jack |
| Výbava: | BlueTooth, Numerická klávesnica |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
