BAZAR - ADATA XPG case VALOR AIR NANO Mini-Tower, bez zdroje, 1x 120mm ARGB Fan, Černá, poškozený obal
Kód: VALORAIRNANOMAA-BKCWW//BAZAR_ALT
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
VALOR AIR NANO
VALOR AIR NANO je kompaktná skriňa formátu m-ATX navrhnutá pre vysoký výkon pri malých rozmeroch. Podporuje grafické procesory o průmeru až 370 mm a je vybavená nastaviteľným podpôrnym ramenom, ktoré zabraňuje prehýbaniu. Vďaka priestoru pre až 360mm radiátory a šesť ventilátorov zabezpečuje vynikajúci tepelný výkon. Panely bez použitia náradia a päť odnímateľných prachových filtrov uľahčujú upgrade a údržbu, zatiaľ čo 35,6mm priestor pre vedenie káblov udržiava vašu zostavu čistú a organizovanú.

Špecifikácie
| Veľkosť Skrine | |
|---|---|
| Veľkosť Skrine | Micro Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 3.5" Pozícia | 1x |
| 2.5" Pozícia | 2x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 5x |
| Predný Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x Hybrid port |
| USB 3.2 | 2x |
| USB-C 3.2 | 1x |
| Vrchná časť | 360, 240 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Vrchná časť | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Spodná časť | 2x 120 mm |
| Zadná časť | 1x 120 mm |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 170 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 370 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 170 mm |
| Veľkosť | 357 x 220 x 436 mm |
| Váha | 5 kg |
Čo je v krabici
1x 120mm ARGB Fan
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.53 kg |
| EAN: | 748820 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Mini Tower / micro ATX |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 1 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Plná |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
