BAZAR - EVOLVEO StrongVision PRO WiFi, fotopast/bezpečnostní kamera - Poškozený obal (Komplet)
Kód: CAM-WIFI//BAZAR_ALT
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
EVOLVEO StrongVision PRO WiFi, fotopasca/bezpečnostná kamera
- 30 Mpx fotka, 4K Video 30fps
- SD karta až 256GB
- Live view - živý video náhľad
- Android & iOS aplikácia
- Bluetooth a WiFi
- 10 000mAh Li-Ion batéria
- 58 IR LED 940nm pre nočné fotenie
- Aplikácia v CZ, SK, EN, HU, RO jazykoch
Výrobca garantuje správnu funkcionalitu iba s pamäťovými kartami značiek Samsung a Kingston.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Snímač | 8 MPX CMOS |
| Pamäť | SD Karta až do veľkosti 256GB |
| Objektív kamery | F=3.1; FOV=57 ° |
| Rozmery | 138mm * 90mm * 86 mm |
| TFT displej | 2.4 palca TFT |
| Nočný prísvit | 58 x 940nm Infračervené LED |
| PIR Dosah | Voliteľná citlivosť Vysoká/Normálna/Nízka |
| PIR Senzor uhol | 120 ° |
| Maximálny dosvit IR LED | 20 metrov |
| Rýchlosť spustenia | 0.8s |
| Interval spúšťania | 1/5/10/30s/min |
| Rozlíšenie fotiek | 8MP - 30MP |
| Viac záberov na jednu aktiváciu (multishot) | 1/3/6/9 |
| Rozlíšenie videa | 4K /2.7K/1080P/720P/VGA |
| Dátum vo fotkách | Áno |
| Leto/zimný čas | Áno manuálne v aplikácii |
| Zabezpečenie | PIN pri spustení (4 číslice) |
| Komunikácia | WiFi & Bluetooth |
| Dosah WiFi | do 20m |
| Aplikácia | Evolveo WiFi |
| Funkcie aplikácie | Nastavenie zariadenia, prevádzkové informácie, prehliadanie a práca so záznamami - Živý náhľad |
| Stand-by proud | 0.1mA |
| Stand-by doba prevádzky | >6 mesiacov |
| Napájací zdroj | 12V/1.5A DC |
| Batéria | 10 000mAh - nabíjací konektor-vstupné napätie 12V/1,5A DC |
| Ochrana | IP65 |
| Upevnenie | Pásek, lanko 8mm, závit pre statív |
| Obsah balenia | StrongVision PRO WiFi - SGV CAM-WIFI Li-Ion batéria - SGV CAM-BAT2 Napájací adaptér 230V AC/12V DC Používateľský manuál Čítačka SD kariet |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotopasce |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.01 kg |
| EAN: | 547281 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
