BAZAR - GIGABYTE LCD - 32" Gaming monitor MO32U2, OLED, 3840 x 2160 UHD, 240Hz, 1.5M:1, 250 cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: MO32U2//BAZAR_ALT
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 11.01 kg |
| EAN: | 1541182 |
| Jas (cd/m2): | 250 |
| Použití: | Herní |
| Úhlopříčka displeje ("): | 31.5 |
| Rozlíšenie: | 3840×2160 (UHD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | Reproduktory, VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, G-Sync, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, USB nabíjení, KVM |
| Rozhraní vstup: | USB-C, USB, DP, HDMI |
| Rozhraní výstup: | 3,5 mm Jack |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.1 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| USB počet: | 2 |
| USB verze: | 3.2 |
| USB-C počet: | 1 |
| USB umístění: | Vzadu |
| Doba odezvy (ms): | 0.03 |
| Barevná hloubka (bit): | 10 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | OLED |
| Kontrast:1: | 1500000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 240 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Hmotnost (kg): | 8 |
| Energetická trieda: | G |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Rozhranie: | Jack 3,5 mm výstup, HDMI, USB 3.2, DisplayPort, USB Type-C |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
