BAZAR GIGABYTE vodní chladič AORUS WATERFORCE 360 II, 3x120mm, ARGB (POŠKOZENÝ OBAL)
Kód: GP-AORUS WATERFORCE II 360 //BAZAR_ALT
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE AORUS WATERFORCE II 360
- Konstrukcia vodného bloku otočná o 330 stupňov.
- Nová konštrukcia lopatiek ventilátora zvyšuje prúdenie vzduchu aj tlak a zároveň znižuje hluk.
- Osvetlenie ventilátora ARGB je možné synchronizovať s inými zariadeniami.
- Univerzálny dizajn na ovládanie otáčok ventilátora a čerpadla, kompatibilný so všetkými značkami základných dosiek.
Vylepšený systém kapalinového chladenia všetko v jednom, ktorý prináša neobmedzený výkon do vášho herného zážitku a užite si inovatívne funkcie pre kutily pre jednoduchú a upratanú inštaláciu.

Špecifikácie
| Vodný blok | |
|---|---|
| Rozmery vodného bloku | 72.8 x 72.8 x 65.1 mm |
| Materiál bloku (CPU) | Meď |
| Chladič | |
| Rozmery radiátora | 394 x 119 x 27 mm |
| Materiál radiátora | Hliník |
| Počet ventilátorov | 3x |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120 mm |
| Rýchlosť | 800 - 2300 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 2.93 mm H20 |
| Prúdenie vzduchu | 65 CFM |
| Hluk | 12,8 - 37 dB(A) |
| Farba LED | ARGB |
| Typ ložiska | Hydro Dynamic Bearing |
| Intel | 115x, 1200, 1700 |
| AMD | AM5, AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 2.49 kg |
| EAN: | 1706323 |
| Typ chladiča: | Vodné |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | RGB |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
